Nasza oferta aktywnego wypoczynku

GBE_4156 landek attack Aktualna oferta aktywnego wypoczynku dostępna  >>>TU<<<  😉

Akademia Przygody to przede wszystkim olbrzymi potencjał ludzi zaangażowanych w działalność stowarzyszenia. Kilkunastoletnie doświadczenie z organizacji i prowadzenia wypraw, kursów survivalowych, wycieczek dla osób w każdym wieku zaowocowały wypracowaniem unikalnej metodologii Akademii. W kontrze do obecnie popularnego trendu dostarczania „gadżetów”, w swoich programach stawiamy na budowanie zespołu, hartowanie ducha i ciała, dostarczanie silnych przeżyć prostymi środkami.

 W naszej ofercie nie znajdziecie więc zabawiania quadami, paintballem i zorbingiem, za to będzie mieć szansę nocowania w jamach śnieżnych, udziału w ćwiczeniach zespołowych na wojskowych pontonach, czy wyprawy w góry z ćwiczeniami alpinistycznymi. Działanie, jakkolwiek ekscytujące, jest u nas pretekstem do odkrycia własnych ograniczeń i zdolności. Stawiamy na kontakt z prowadzoną grupą.

 Zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczamy na prace rewitalizacyjne na Żurawiu i budowę Ośrodka Edukacji Historycznej i Konserwatorskiej.

 Jeżeli chciałbyś przeżyć z nami przygodę, skontaktuj się z nami – indywidualnie, w zależności od liczebności, doświadczenia i potrzeb grupy, przygotujemy program.

Published in: on 11 września 2013 at 12:29  Dodaj komentarz  

The URI to TrackBack this entry is: https://akademiaprzygody.wordpress.com/2013/09/11/nasza-oferta-aktywnego-wypoczynku/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: