Przygoda w Kotlinie Kłodzkiej! Weź udział w 3-dniowym treningu samorozwoju w Kotlinie Kłodzkiej! 12 – 14 grudnia!

2014-11-24_082309

Chcesz zdobyć podstawy ratowania się z sytuacji kryzysowych, katastrof, klęsk żywiołowych, kształtować u siebie zdolność szybkiego przystosowania się do sytuacji i budowania współpracy grupowej?

Szukasz ekscytującej i bezpiecznej przygody pełnej autentycznych przeżyć? Weź udział w „Treningu adaptacji i samoratownictwa” opartym na metodyce survivalu!

Trening adaptacji i samoratownictwa w Akademii Przygody – KLĘSKI ŻYWIOŁOWE, KONFLIKTY, SYTUACJE STRESOWE – program samorozwojowy oparty o metodykę SURVIVALU.

Termin: 12- 14 Grudnia 2014

Czas trwania: od godziny 20:00 w piątek do godziny 16:00 w niedzielę

Miejsce: Kotlina Kłodzka

Program: Pod okiem i kierownictwem instruktora grupa wykonuje kolejne zaskakujące i coraz trudniejsze zadania, mogą to być zaaranżowane ćwiczenia z ratownictwa, elementy uczące „sztuki przetrwania”, pokonywanie przeszkód terenowych i skryte przenikanie przez tereny nieprzyjazne, wykonywanie awaryjnych noclegów oraz eksplorowanie podziemi.

Wszystko przy nieznajomości szczegółów programu – to jest trening adaptacji! Zajęcia organizowane są niezależnie od pogody i pory roku.

Dla kogo: Dla osób pełnoletnich o każdej sprawności fizycznej i doświadczeniu w terenie – pełnych pogody ducha i determinacji! Program dopasowujemy indywidualnie !

Koszt uczestnictwa: zimowa promocja – 120,00 zł !

Liczba uczestników ograniczona!

Rezerwacja: 

wyslij e-mail na adres: biuro@akademiaprzygody.org

Podaj w nim: 1. Imię i Nazwisko. 2. Twój wiek. 3. Opinię o swojej sprawności. 4. Oczekiwania względem kursu. 5. Termin treningu. 6. Miejscowość.

zadzwoń:  Mirosław Wysoczański komendant Akademii Przygody, tel 603 929 753 (prosimy dzwonić wytrwale, na Twierdzy nie wszędzie jest zasięg, a nie zawsze oddzwaniamy)

Więcej szczegółów:

DLA KOGO OFERTA:
Program odpowiada potrzebom osób poszukujących przygody na wyższym poziomie – jako możliwość przyjrzenia się sobie i kształtowania swojej osobowości, sprawdzenia oraz zwiększenia swojej odporności psychicznej, zaradności, zdobycia umiejętności z zakresu samoratownictwa.

Zapraszamy do programu osoby dorosłe o każdej sprawności fizycznej i doświadczeniu w terenie. Przyda się jednak pogoda ducha i determinacja!

PRZEBIEG ZAJĘĆ:
Grupa pokonuje pod okiem i kierownictwem instruktora kolejne zaskakujące i coraz trudniejsze zadania. Mogą to być zaaranżowane ćwiczenia z ratownictwa, elementy uczące „sztuki przetrwania”, pokonywanie przeszkód terenowych i skryte przenikanie przez tereny nieprzyjazne, wykonywanie awaryjnych noclegów (również zimą) oraz eksplorowanie podziemi. Zajęcia organizowane są niezależnie od pogody i pory roku.

POZIOM TRUDNOŚCI:
Poziom trudności jest indywidualnie modelowany przez naszych instruktorów, aby przygody były bezpieczne i zarazem maksymalnie ekscytujące. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, odbywa się to bezpośrednio w trakcie realizacji programu, z każdym uczestnikiem osobno.

KONSTRUKCJA I ZASADY PROGRAMU:
Celem jest kształtowanie osobistej zaradności, trening umiejętności samoratowniczych oraz doświadczanie metod współpracy grupowej. Program dostosowany do możliwości kursantów.

Działania wykraczają poza ofertę programu rozrywkowego. Stawiamy na indywidualny kontakt z uczestnikami. Forma działań, chociaż atrakcyjna sama w sobie podporządkowana jest celowi kursu.

Nigdy nie zdradzamy szczegółów planu kolejnej edycji kursu. To jest trening adaptacji. Możliwa jest kontynuacja programu na coraz wyższym poziomie.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Published in: on 24 listopada 2014 at 08:33  Comments (1)  

The URI to TrackBack this entry is: https://akademiaprzygody.wordpress.com/2014/11/24/przygoda-w-kotlinie-klodzkiej-wez-udzial-w-3-dniowym-treningu-samorozwoju-w-kotlinie-klodzkiej-12-14-grudnia/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentDodaj komentarz

  1. It’s in fact very complex in this busy life
    to listen news on Television, so I only use world wide web
    for that reason, and take the newest information.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: